Uwaga !

Poszukujemy inspektora ds. sanitarnych
Zajrzyj do działu: Ogłoszenia
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa "Grenadierów"

Kalendarz

 Działalność
 społeczno-oświatowa
 i kulturalna

Wynajem sal i catering
więcej ...

Podgląd danych czynszowych


Licznik wizyt
Dziś:
60
W tym miesiącu:
11319
Od 01-02-2013:
725289


 
 
    Wobec notorycznych dłużników zalegających z czynszem, obok wewnątrz spółdzielczego postępowania windykacyjnego, będzie też obligatoryjnie stosowany wpis do bazy danych Krajowego Rejestru Długów (KRD), czyli upublicznienie danych personalnych dłużnika - zgodnie z "Ustawą o udostępnianiu informacji gospodarczych" z dnia 9 kwietnia 2010r. opublikowaną w Dzienniku Ustaw nr 81, poz. 530.
    Osoby zalegające z opłatami czynszowymi za mieszkanie lub lokal użytkowy i umieszczone w KRD będą miały ograniczoną możliwość swobodnego funkcjonowania na rynku konsumenckim lub prowadzenia działalności gospodarczej, nawet do 10 lat od momentu dokonania wpisu, chyba, że w międzyczasie spłacą swoje długi!
    Dłużnicy notowani w KRD napotykają na znaczne utrudnienia w korzystaniu z usług finansowych (kredyty, zakupy ratalne, leasing), telekomunikacyjnych (możliwość kupna telefonu w abonamencie), multimedialnych (telewizja kablowa, szerokopasmowy dostęp do internetu), wynajem lokali ( mieszkania, biura, magazyny), itp.
     Banki, firmy leasingowe i pośrednictwa ratalnego, operatorzy telefonii, telewizje kablowe i bardzo wiele innych firm odmawia współpracy osobom, znajdującym się w bazie danych Krajowego Rejestru Długów.
 

Aktualności
Aktywność po Grochowsku, czyli minirewitalizacja terenu zielonego w oś. Majdańska
Aktualne
przetargi
Miejsca
postojowe
na sprzedaż
Do pobrania:
Wniosek o przeksztacenie spdzielczego prawa do lokalu w odrębną własność lokalu

Oświadczenie w związku z możliwością wystąpienia awarii lub innych zdarzeń losowych

Oświadczenie dot.śmieci + ilość osób

Telefony alarmowe


O nas w prasie
Wyższy poziom parkowania
Spółdzielnie budują lepszy świat

Dane osobowe
Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182, 1662) informujemy, że administratorem danych osobowych jest Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Grenadierów w Warszawie, adres: Warszawa (04-036), Al. Stanów Zjednoczonych 40, dane osobowe są przetwarzane wyłącznie dla celów określonych w art. 1 ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych, Statucie Spółdzielni oraz w art. 1, 27, 29 ustawy o własności lokali, a osobie posiadającej tytuł prawny do lokalu przysługuje prawo dostępu do treści jej danych osobowych oraz ich poprawiania. Każda osoba, której przysługuje prawo do lokalu w zasobach Spółdzielni ma obowiązek podania niezbędnych danych do zarządzania nieruchomościami
.::: autor strony: Robert Fajer :::.